LAUREATKA Z ORTOGRAFII!!!

We wtorek 16 listopada 2021 r. uczennica klasy 8b Wiktoria Seweryn odebrała podczas uroczystego podsumowania IX Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach dyplom i nagrody jako laureatka III miejsca.  Wiktoria zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, pisząc w szkole bardzo dobrze dyktando „O polski Śląsk”. W dniu 26 października 2021 r. napisała w Kielcach w grupie 70 najlepszych uczniów z województwa świętokrzyskiego dyktando „Chodźże do muzeum!” i znalazła się w grupie laureatów. Było to możliwe dzięki systematycznej pracy. Wiktoria ćwiczyła różne zawiłości ortograficzne na tekstach historycznych pod kierunkiem pani Anny Ciosek. Dzięki temu sukcesowi będzie mogła liczyć na dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły średniej. Bardzo serdecznie gratulujemy Wiktorii i Rodzicom.

Link do strony mkielce.pl