ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

16 października 2019r.w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 53 pierwszoklasistów ubranych w stroje galowe niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak  zaprezentowali program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Pan dyrektor  Krzysztof Trela i pani dyrektor Bożena Barchanowska nie mieli najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście:  Burmistrz Sędziszowa  p. Wacław Szarek, Dyrektor Przedszkola pani Anna Skóra, dyrektor pani Reneta Kurek, przewodnicząca Rady Rodziców oraz nauczyciele przedszkola. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i słowniczek ortograficzny. Na zakończenie wszyscy pierwszoklasiści zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych Teresa Trela i Teresa Maciąg dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, dzięki którym ceremonia Pasowania na ucznia była wyjątkowym wydarzeniem dla naszych Pierwszaków.

Teresa Trela