XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia WMTDay. Wtedy w naszej Szkole rozpoczęliśmy Miesiąc tabliczki mnożenia. Do akcji przyłączyło się 9 klas ze swoimi nauczycielami matematyki i wychowawcami. Uczniowie przypominali sobie działania tabliczki mnożenia w ciekawy sposób. Przepytywali również z działań nauczycieli i kolegów. W ten sposób zostało wyłonionych 87 ekspertów, którzy pochwalili się bezbłędnym zdaniem „egzaminu”. Prawdziwi mistrzowie wykonali 80 poprawnych obliczeń z rzędu. Wraz z końcem października zakończyliśmy zabawy z tabliczką mnożenia, ale nie przerywamy doskonalenia obliczeń pamięciowych.

Nauczyciele, którzy przyłączyli się do akcji: Krzysztof Trela, Monika Dudzińska, Małgorzata Walencik, Teresa Trela, Teresa Maciąg.

Koordynator akcji Monika Dudzińska