Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Drodzy Uczniowie!

W związku z  trwającym stanem epidemicznym na terenie całego kraju oraz czasowym ograniczeniem działalności szkół i placówek informuję, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2020 roku  według  poniższego harmonogramu. Udział w zakończeniu jest dobrowolny.

Rozdanie świadectw będzie się odbywać na świeżym powietrzu (plac przed szkołą)  lub w razie niepogody na  dużej sali gimnastycznej w reżimie sanitarnym. Uczniowie i nauczyciele w czasie uroczystości będą musieli zachowywać dystans 1,5 m, a w czasie wręczania świadectw mieć zakryte usta i nos. Bardzo proszę o przestrzeganie poniższego harmonogramu w celu uniknięcia grupowania się dużej liczby uczniów w jednym czasie. Jeśli to możliwe proszę, aby uczniowie klas 4-8 przychodzili po świadectwo bez rodziców. Na zakończenie roku szkolnego nie przychodzą uczniowie chorzy, przebywający na kwarantannie lub w izolacji, lub jeśli ktoś z domowników przebywa na kwarantannie. Po odebraniu świadectw uczniowie niezwłocznie powinni rozejść się do domu. Istnieje również możliwość indywidualnego odbioru świadectw  w dniach od 29 czerwca do 2 lipca 2020 r. w sekretariacie szkoły.

Szanowni Państwo, sądzę, że zaproponowane rozwiązania przyjmiecie ze zrozumieniem. Liczę na Wasze wsparcie, dopilnowanie punktualnego przybycia dziecka na to wyjątkowe zakończenie roku szkolnego.

Z wyrazami szacunku Krzysztof Trela dyrektor ZSO w Sędziszowie.

 

Harmonogram wydawania świadectw

Uroczysta Msza św. w kościele św. Brata Alberta o godz. 8 00

godz. 9 – klasy VIII – sala gimnastyczna lub plac przed szkołą

dyr. Krzysztof Trela   i  wicedyr. Bożena Barchanowska

godz. 940 – OP
dyr. Bożena Barchanowska

grupa 0a

wicedyr. Bożena Barchanowska

grupa 0b

godz. 10 00– klasy I
dyr. Krzysztof Trela

klasa 1a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 1b

godz. 1030 – klasy II
dyr. Krzysztof Trela

klasa 2a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 2b

godz. 1100– klasy III
dyr. Krzysztof Trela

klasa 3a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 3b

godz. 1130– klasy IV i OP
dyr. Krzysztof Trela

klasa 4a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 4b

godz. 1200– klasy V
dyr. Krzysztof Trela

klasa 5a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 5b

wicedyr. Renata Kurek

klasa 5c

godz. 1230– klasy VI
dyr. Krzysztof Trela

klasa 6a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 6b

wicedyr. Renata Kurek

klasa 6c

godz. 1300– klasy VII
dyr. Krzysztof Trela

klasa 7a

wicedyr. Bożena Barchanowska

klasa 7b

 

Zakończenie roku szkolnego w LO odbędzie się zdalnie za pomocą aplikacji Microsoft Teams o godzinie 945 , które rozpocznie p. dyrektor Renata Kurek  w zespole UCZNIOWIE LO.