Sobota, Październik 21, 2017

V Gminny Konkurs Języka Angielskiego odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki
w Sędziszowie w poniedziałek 5 czerwca 2017 r.  36 uczestników zmierzyło się z testem wiedzy
i umiejętności. W konkursie udział wzięli uczniowie z następujących szkół: Szkoła Podstawowa
w Krzcięcicach, Szkoła Podstawowa w Mstyczowie, Szkoła Podstawowa w Pawłowicach, Szkoła Podstawowa w Tarnawie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Sędziszowie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Floriana w Sędziszowie. Nad organizacją konkursu czuwały panie  od języka angielskiego – Sylwia Gardiew i Małgorzata Sroga. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje corocznie burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek, który jest też głównym sponsorem nagród.
Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco:

Klasy I

I miejsce  - Hanna Brożek  - SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Małgorzata Sroga)
II miejsce – Antonina Wrześniak  - SP w Pawłowicach (opiekun merytoryczny Renata Tatarczuch)
III miejsce – Adrian Kaszuba – SP w Krzcięcicach (opiekun merytoryczny Marta Pacholec)

Klasy II

I miejsce – Julia Czekaj – SP w Tarnawie (opiekun merytoryczny Edyta Pustuł)
II miejsce - Katarzyna Cieślińska – SP nr 2 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Aldona Liburska)
III miejsce – Maja Skiba – SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Sylwia Gardiew)

Klasy III

I miejsce – Kamila Górnikowska – SP w Krzcięcicach (opiekun merytoryczny Marta Pacholec)
II miejsce – Jakub Wasik – SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Małgorzata Sroga)
III miejsce ex aequo:
– Alicja Marzycka – SP w Tarnawie (opiekun merytoryczny Edyta Pustuł)
 - Patrycja Bugajska – SP w Pawłowicach (opiekun merytoryczny Renata Tatarczuch)

Klasy IV

I miejsce – Łukasz Pałka – SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Małgorzata Sroga)
II miejsce – Bartosz Pacholec – SP w Pawłowicach (opiekun merytoryczny Renata Tatarczuch)
III miejsce - Kornelia Baran – SP w Krzcięcicach (opiekun merytoryczny Marta Pacholec)

Klasy V

I miejsce – Justyna Konieczna – SP nr 2 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Aldona Liburska)
II miejsce – Michał Popczyk - SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Sylwia Gardiew)
III miejsce ex aequo:
- Bartłomiej Tracz - SP w Krzcięcicach (opiekun merytoryczny Marta Pacholec)
- Magdalena Patyna - SP w Pawłowicach (opiekun merytoryczny Renata Tatarczuch)
- Dawid Pawlikowski - SP w Tarnawie (opiekun merytoryczny Edyta Pustuł)

Klasy VI

I miejsce – Jakub Jaros - SP nr 2 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Aldona Liburska)
II miejsce – Anna Gajos - SP w Pawłowicach (opiekun merytoryczny Renata Tatarczuch)
III miejsce – Krzysztof Mrówka - SP nr 1 w Sędziszowie (opiekun merytoryczny Sylwia Gardiew)

Dziękujemy wszystkim uczniom uczestniczącym w konkursie, nauczycielom zaangażowanym
w przygotowanie dzieci i sponsorom, którzy sfinansowali nagrody.

Lista sponsorów:

• Burmistrz Miasta i Gminy Sędziszów