Bal Ósmoklasisty 2023

Wieczorem 18 lutego 2023 roku w SP nr 1 w Sędziszowie odbył się Bal Ósmoklasisty.

Pan dyrektor Krzysztof Trela powitał wszystkich zebranych, a w szczególności uczniów klas ósmych. Podziękował także rodzicom za zorganizowanie wieczoru oraz życzył wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy. Głos zabrał również pan burmistrz Wacław Szarek oraz pani Monika Stawiarska z Rady Rodziców.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyń , pani Anny Trzcińskiej, pani Małgorzaty Srogi oraz pani Anny Holisz-Uramowskiej, przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny, aby uświetnić ten ważny dla nich wieczór. Uczennice Amelia Długosz oraz Wiktoria Nowak zaśpiewały piosenkę do słów wiersza Wisławy Szymborkiej „Nic dwa razy się nie zdarza”. Przepięknie zatańczony polonez zachwycił wszystkich zgromadzonych. Na twarzach rodziców było widać wzruszenie i dumę.

Odświętne stroje oraz wystrój sali sprawił, że atmosfera była wyjątkowa. Uczniowie bawili się przy dźwiękach różnorodnej muzyki nie tylko w swoim towarzystwie, ale także wspólnie z rodzicami i nauczycielami. Świetną atrakcją okazała się fotobudka z przygotowanymi rekwizytami. Pamiątkowe zdjęcia uwieczniły te niezapomniane chwile.

Bal Ósmoklasisty okazał się bardzo udany!!!