Ślubowanie 68 pierwszaków w Sędziszowskiej Jedynce

 Dnia 13 października w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki odbyła się  Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice uczniów. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość sobie, rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!  Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!