Gala laureatów z udziałem naszego Kuby z 8b

W dniu 12 maja 2022 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1514-1683. Od Obertyna do Wiednia”. Uczeń naszej szkoły Jakub Wasik z klasy 8b odebrał z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Pana Kazimierza Mądzika dyplom laureata i nagrody. Gratulacje złożyli Kubie również: Wojewoda Świętokrzyski Pan Zbigniew Koniusz, Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Pani Katarzyna Nowacka oraz Naczelnik Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach Pani Dorota Koczwańska-Kalita.

Cieszymy się ogromnie z sukcesu Kuby i gratulujemy. Jesteśmy z Ciebie dumni. Życzymy kolejnych sukcesów. Gratulujemy również Rodzicom.

Podsumowanie etapu wojewódzkiego XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”