Narodowe Święto Niepodległości w ZSO w Sędziszowie

W dniu 10 listopada 2020r w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie odbyła się akcja „Szkoła do hymnu”. W związku z ograniczeniem funkcjonowania placówek oświatowych w całym kraju, akcja odbyła się w formie zdalnej. O godzinie 11:11 każdy nauczyciel za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams udostępnił nagranie hymnu państwowego w wykonaniu najmłodszych uczniów SP nr 1 w Sędziszowie kl. 2b i 3b. W atmosferze powagi i szacunku każda klasa wykonała hymn państwowy.
Bardzo dziękuję za przygotowanie dzieci paniom  Annie Leśniewskiej i Teresie Treli oraz panu Rafałowi Brożkowi za przygotowanie i udostępnienie nagrania.
Może tegoroczne świętowanie  przebiegało w innej, zmienionej rzeczywistości, ale na pewno nie było pozbawione ducha patriotyzmu i radości z odzyskanej niepodległości.
Z poważaniem K Trela – dyrektor ZSO w Sędziszowie