NAJSYMPATYCZNIEJSZE PIERWSZAKI 2018/2019

W XVI edycji Pierwszaki 2018 klasa Ib ze Szkoły Podstawowej nr 1 w ZSO w Sędziszowie zajęła pierwsze miejsce w powiecie jędrzejowskim, a drugie w województwie świętokrzyskim. To zwieńczenie ważnej akcji edukacyjnej „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowanej przez Echo Dnia. Głównym celem całego przedsięwzięcia było przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia.
Klasa za zdobycie pierwszego miejsca wzięła udział 20 marca 2019 w wycieczce do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie z mnóstwem atrakcji. Dodatkowo każde dziecko z klasy otrzymało książkę edukacyjną od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach.
Za zajęcie II miejsca w województwie świętokrzyskim każde dziecko z klasy otrzymało pamiątkowy kubek ze zdjęciem swojej klasy.
Wszystkim, którzy oddali głosy na naszą klasę serdecznie dziękujmy.