Dzień Dziecka na wesoło.

Dnia 31 maja w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka na wesoło. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia spędzonego w szkole Na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. Były zabawy i gry sportowe, zjazdy na zjeżdżalniach skoki na dmuchanych trampolinach. Najmłodszych zabawiało dwóch pociesznych klaunów, którzy organizowali gry, zabawy i popisywali się umiejętnościami robienia przeróżnych zwierzaków z balonów. Dużym zainteresowaniem cieszył się różnego rodzaju konkurencje sportowe, a rysunki które na twarzach dzieci stworzyła jedna z pań zrobiły prawdziwą furorę. Jednak największą atrakcją był przyjazd wozu strażackiego i pokazy druhów strażaków. Tego dnia wszyscy uczniowie otrzymali od Rady Rodziców słodki poczęstunek w postaci lodów i soczku. Dla wszystkich dzieciaków jeszcze raz wszystkiego najlepszego.